Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Groep 4 2e ronde a

Team G P
1 Amstenrade 4 (zon) 0 0
2 ASV'33 8 (zon) 0 0
3 Avanti'31 5 (zon) 0 0
4 Avanti'31 6 (zon) 0 0
5 Avanti'31 8 (zon) 0 0
6 Avesteyn 5 (zon) 0 0
7 Berghem Sport 8 (zon) 0 0
8 Blauw Geel'38/JUMBO 8 (zon) 0 0
9 Bruheze 7 (zon) 0 0
10 Chevremont 4 (zon) 0 0
11 De Leeuw 3 (zon) 0 0
12 De Ster 4 (zon) 0 0
13 DSV 3 (zon) 0 0
14 DSV 4 (zon) 0 0
15 DSV 5 (zon) 0 0
16 DSV 8 (zon) 0 0
17 DVG 4 (zon) 0 0
18 Egchel 3 (zon) 0 0
19 EGS'20 10 (zon) 0 0
20 EGS'20 7 (zon) 0 0
21 Eindse Boys 4 (zon) 0 0
22 Elsendorp 2 (zon) 0 0
23 EMS 1 (zon) 0 0
24 Erp 7 (zon) 0 0
25 EVV Echt 4 (zon) 0 0
26 FC Oda 4 (zon) 0 0
27 FC Uden 5 (zon) 0 0
28 FC Uden 6 (zon) 0 0
29 FC Uden 7 (zon) 0 0
30 Festilent 7 (zon) 0 0
31 Gemert 15 (zon) 0 0
32 Gemert 6 (zon) 0 0
33 Gemert 7 (zon) 0 0
34 Gemert 8 (zon) 0 0
35 Geusselt Sport 3 (zon) 0 0
36 H.B.S.V. 4 (zon) 0 0
37 H.B.S.V. 5 (zon) 0 0
38 Heeswijk 7 (zon) 0 0
39 Helden 7 (zon) 0 0
40 Herpinia 3 (zon) 0 0
41 Herpinia 5 (zon) 0 0
42 HVCH 9 (zon) 0 0
43 Lierop 3 (zon) 0 0
44 Mariahout 5 (zon) 0 0
45 Mierlo Hout 6 (zon) 0 0
46 Mifano 6 (zon) 0 0
47 Mifano 7 (zon) 0 0
48 Mifano 8 (zon) 0 0
49 NLC'03 3 (zon) 0 0
50 Nooit Gedacht 4 (zon) 0 0
51 O.K.S.V. 3 (zon) 0 0
52 Odiliapeel/Braks Groep 2 (zon) 0 0
53 Olympia Boys 2 (zon) 0 0
54 Panningen 4 (zon) 0 0
55 Panningen 5 (zon) 0 0
56 Prinses Irene 5 (zon) 0 0
57 Rhode/VSB 12 (zon) 0 0
58 Rhode/VSB 7 (zon) 0 0
59 Rhode/VSB 8 (zon) 0 0
60 RKASV 5 (zon) 0 0
61 RKASV 7 (zon) 0 0
62 RKSVO 3 (zon) 0 0
63 RKSVV 2 (zon) 0 0
64 RKVB 3 (zon) 0 0
65 RKVV Keldonk 3 (zon) 0 0
66 RKVVM 3 (zon) 0 0
67 Rood Groen LVC'01 3 (zon) 0 0
68 S.V. Brandevoort 4 (zon) 0 0
69 s.v. Laar 4 (zon) 0 0
70 Sambeek 3 (zon) 0 0
71 Sanderbout 3 (zon) 0 0
72 Sanderbout 4 (zon) 0 0
73 Schinveld 3 (zon) 0 0
74 SHH 4 (zon) 0 0
75 SHH 5 (zon) 0 0
76 SJVV 4 (zon) 0 0
77 SNA 2 (zon) 0 0
78 Sparta'25 7 (zon) 0 0
79 Spaubeek 4 (zon) 0 0
80 Sportclub Irene 10 (zon) 0 0
81 Sportclub Irene 12 (zon) 0 0
82 Sportclub Irene 5 (zon) 0 0
83 Sportclub Irene 6 (zon) 0 0
84 Sportclub Jekerdal 5 (zon) 0 0
85 Sportclub Leeuwen 3 (zon) 0 0
86 Sporting H.A.C. 4 (zon) 0 0
87 Sporting Heerlen 4 (zon) 0 0
88 Sporting S.T. 3 (zon) 0 0
89 SSA S.V. Lottum - GFC'33 4 (zon) 0 0
90 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 (zon) 0 0
91 Stiphout Vooruit 6 (zon) 0 0
92 Stormvogels'28 2 (zon) 0 0
93 SV De Braak 8 (zon) 0 0
94 SV Geuldal 3 (zon) 0 0
95 SV Milsbeek 3 (zon) 0 0
96 SV Someren 6 (zon) 0 0
97 SV Someren 7 (zon) 0 0
98 SV TOP 11 (zon) 0 0
99 SV TOP 6 (zon) 0 0
100 SV TOP 7 (zon) 0 0
101 SV Venray 13 (zon) 0 0
102 SV Venray 14 (zon) 0 0
103 SV Venray 15 (zon) 0 0
104 SVC 2000 7 (zon) 0 0
105 SVM 3 (zon) 0 0
106 SVME 3 (zon) 0 0
107 UDI'19/CSU 12 (zon) 0 0
108 UDI'19/CSU 9 (zon) 0 0
109 VCA 4 (zon) 0 0
110 VCH 4 (zon) 0 0
111 Vianen Vooruit 3 (zon) 0 0
112 Volkel 5 (zon) 0 0
113 Vorstenbossche Boys 6 (zon) 0 0
114 Vv Kessel 3 (zon) 0 0
115 vvVOS 3 (zon) 0 0
116 Walburgia 1 (zon) 0 0
117 WEC 35+2 (zon) 0 0
118 Wijnandia 3 (zon) 0 0
119 Willem I 4 (zon) 0 0
120 Wittenhorst 5 (zon) 0 0
121 Wittenhorst 6 (zon) 0 0
122 Wittenhorst 8 (zon) 0 0
123 Wittenhorst 9 (zon) 0 0
124 ZSV 5 (zon) 0 0
125 ZSV 6 (zon) 0 0
126 Maaskantse Boys 2 (zon) 0 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!